অসম আদিত্য - দেশ-জাতিৰ অতন্দ্ৰ প্ৰহৰী
শেহতীয়া খবৰ
এটা পৰম্পৰা ৰক্ষাৰ বাবে এদিনতে প্ৰাণ দিবলগীয়া হৈছে ১৪০০ৰো অধিক ডলফিনে-स्‍वास्‍थ्‍य मंत्रालय को फेस्टिव सीजन के बाद कोरोना के मामले बढ़ने की चिंता सता रही है-ভাৰতীয় ষ্টেট বেংকত যৌন নিৰ্যাতনৰ অপচেষ্টা চলোৱা লম্পট যুৱকজনক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে আৰক্ষীয়ে-ভাৰতীয় ষ্টেট বেংকত যৌন নিৰ্যাতনৰ অপচেষ্টা চলোৱা লম্পট যুৱকজনক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে আৰক্ষীয়ে-আজি অনুষ্ঠিত হয় মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ অধ্যক্ষতাৰ ৰাজ্য চৰকাৰৰ সাপ্তাহিক কেবিনেট বৈঠক-GST काउंसिल की 45वीं बैठक में कई अहम मुद्दों पर चर्चा होने की उम्मीद-আজি ডিমৌত আয়োজিত ৰাইজৰ দলৰ সংবাদ মেল-বগলীপাৰা মণ্ডল সমল কেন্দ্রৰ সৌজন্যত ৰাজ্যিক বঁটাপ্ৰাপ্ত শিক্ষকক সম্বৰ্দ্ধনা-বগলীপাৰা মণ্ডল সমল কেন্দ্রৰ সৌজন্যত ৰাজ্যিক বঁটাপ্ৰাপ্ত শিক্ষকক সম্বৰ্দ্ধনা-New Education Policyৰ ভিতৰত ৩ হাজাৰ হাইস্কুলক ছিনিয়ৰ ছেকেণ্ডাৰী স্কুললৈ উন্নীত কৰা হ'ব

মল্লযোদ্ধা বজৰং পুনিয়া ছেমিত পৰাজিত হয়,

0

হট ফেভাৰিট বজৰং পুনিয়াই পুৰুষৰ ফ্ৰীষ্টাইল ৬৫ কিলোগ্ৰামত আজাৰবাইজানৰ হাজী আলিয়েভৰ বিৰুদ্ধে ৫-১২ ব্যৱধানত ছেমিফাইনেল মেচত পৰাজিত হয়। পুনিয়াই কাইলৈ ব্ৰঞ্জৰ পদকৰ বাবে যুঁজ দিব। ইতিহাস সৃষ্টিকাৰী ভাৰতীয় মহিলা হকী দলটোৱে প্ৰথম অলিম্পিক পদক অৰ্জন কৰাৰ সপোন অসম্পূৰ্ণ হৈ থাকিল কিয়নো ই গ্ৰেট ব্ৰিটেইনৰ হাতত ৩-৪ ব্যৱধানত ব্ৰঞ্জৰ প্লে-অফ মেচত পৰাজিত হৈছিল। মহিলাৰ ব্যক্তিগত ষ্ট্ৰোক খেলত ৰাউণ্ড ৩ ত আন এটা সুন্দৰ প্ৰদৰ্শনৰ পিছত গল্ফাৰ অদিতি অশোক বৰ্তমান দ্বিতীয় স্থানত আছে।

Leave A Reply

Your email address will not be published.