অসম আদিত্য - দেশ-জাতিৰ অতন্দ্ৰ প্ৰহৰী
শেহতীয়া খবৰ
পাকিস্তানৰ বিখ্যাত আনাৰকলি বজাৰ অঞ্চলত বোমা বিস্ফোৰণ-পদ্মশ্ৰী উদ্ধাৱ কুমাৰ ভৰালীৰ আত্মসমৰ্পণ-গণৰাজ্য দিৱস সমাগত, খাদী বৰ্ডৰ একাংশ কৰ্মচাৰী ব্যস্ত হৈ পৰিছে ৰাষ্ট্ৰীয় পতাকা সাজি উলিওৱাত-অসম চৰকাৰে কোভিড আক্ৰান্তৰ বাবে সংশোধিত গাইড লাইন জাৰি কৰিছে-অসম চৰকাৰে কোভিড আক্ৰান্তৰ বাবে সংশোধিত গাইড লাইন জাৰি কৰিছে-চীনে কৃত্ৰিম সূৰ্যৰ পিছত এতিয়া নকল চন্দ্ৰ (Artificial Moon) নিৰ্মাণ কৰিছে-বুজন সংখ্যক লোকক এতিয়া বিচাৰি ভেকচিন দিয়াটো হৈ পৰিছে স্বাস্থ্য বিভাগৰ কাৰণে ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান-বুজন সংখ্যক লোকক এতিয়া বিচাৰি ভেকচিন দিয়াটো হৈ পৰিছে স্বাস্থ্য বিভাগৰ কাৰণে ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান-দেশত কোৰোণাত আক্ৰান্তৰ সংখ্যা দিনক দিনে বৃদ্ধি পাইছে-নামনিৰ ৰে’ল যোগাযোগৰ ক্ষেত্ৰত আজি এক ঐতিহাসিক দিন

ডিব্ৰুগড়ৰ আৰক্ষী জালত শ্বাহিদ খান আৰু শক্তি সিং নামৰ দুজন জুৱাৰী

0

ৰাজ্যত আই পি এলৰ নামত ৰমৰমীয়া জুৱাৰ বেহা।অনলাইনৰ যোগেৰে চলে আইপিএলৰ প্ৰতিখন খেলৰ নামত জুৱা।ডিব্ৰুগড়ৰ আৰক্ষী জালত শ্বাহিদ খান আৰু শক্তি সিং নামৰ দুজন জুৱাৰী।নিশা ডিব্ৰুগড় আৰক্ষীয়ে চহৰখনৰ বিভিন্ন প্ৰান্তত অভিযান চলাই গ্ৰেপ্তাৰ কৰে এই দুজন আইপিএল জুৱাৰীক।আই পি এলৰ এই জুৱাৰ সৈতে আৰু লোক জড়িত হৈ থকাৰো কথা উল্লেখ কৰিছে ডিব্ৰুগড় আৰক্ষী অধীক্ষকে।।

Leave A Reply

Your email address will not be published.