অসম আদিত্য - দেশ-জাতিৰ অতন্দ্ৰ প্ৰহৰী
শেহতীয়া খবৰ
টোকিও অলিম্পিক্সে নীরজ চোপড়ার কোচের পারফরম্যান্সে খুশি নয় অ্যাথলেটিক্স ফেডারেশন অফ ইন্ডিয়া (এএফআই)-ৰাজ্যত প্ৰদান কৰা হ’ল ২ কোটি ভেকচিনৰ ড’জ-ৰাজ্যত প্ৰদান কৰা হ’ল ২ কোটি ভেকচিনৰ ড’জ-মাজুলীৰ ভেকেলী চাপৰিত উদ্ধাৰএটা মৃতদেহ, মৃতদেহটো ডাঃ বিক্ৰমজিৎ বৰুৱাৰ বুলি সন্দেহ কৰা হৈছে-অসম সাহিত্য সভাৰ প্ৰাক্তন সভাপতি তথা বিশিষ্ট সাহিত্যিক ড০ লীলা গগৈৰ সহধৰ্মিনী চন্দ্ৰপ্ৰভা গগৈৰ দেহাৱসান-মেঘালয় (Meghalaya)ৰ কংথং গাওঁখনক শ্ৰেষ্ঠ পৰ্যটন গাঁও শ্ৰেণীত মনোনীত কৰা হৈছে-टोक्यो पैरालंपिक में कमाल दिखाने वाले खिलाड़ियों की प्रधानमंत्री नरेंद्र मोदी से मुलाकात-নিমাতীঘাটৰ পৰা ব্ৰহ্মপুত্ৰৰ বুকুৰে মাজুলী (Majuli)লৈ প্ৰথমবাৰৰ বাবে চলিল অত্যাধুনিক ৰো-পেক্স (Ro-Pax)জাহাজ-ট্ৰেক্ট্ৰৰ (Tractor) বিতৰণত বাধা মুখ্যমন্ত্ৰীৰ-NIRF-এ প্ৰকাশ কৰিলে দেশৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ শিক্ষানুষ্ঠানৰ তালিকা
Browsing Category

ক্রীড়া-জগত

भारतीय क्रिकेट कंट्रोल बोर्ड (BCCI) ने भारतीयों का ओलिंपिक में अभियान खत्म होने के…

Neeraj Chopra के ओलिंपिक खेलों में शनिवार को स्वण (GOLD) पदक जीतने के बाद उन पर इनामों की बरसात का सिलसिला भी शुरू

ভাৰতীয় পদক বিজয়ীসকলৰ বাবে নগদ পুৰষ্কাৰৰ সম্পূৰ্ণ তালিকা ঘোষণা

ভাৰতৰ টকিঅ' অলিম্পিকৰ পদক বিজয়ীসকলৰ বাবে নগদ পুৰস্কাৰ আৰু পদোন্নতিৰ বৰষুণ হৈছে। ভাৰতে টকিঅ' গেমছত সাতটা পদকৰ সৈতে

এবার অলিম্পিক গেমসে ক্রিকেটের অন্তর্ভূক্তি ঘটাতে চলেছে আইসিসি

এবার অলিম্পিক গেমসে ক্রিকেটের অন্তর্ভূক্তি ঘটাতে মরিয়া হয়ে ঝাঁপাতে চলেছে আইসিসি। ২০২৮ সালের লস অ্যাঞ্জেলেসে