অসম আদিত্য - দেশ-জাতিৰ অতন্দ্ৰ প্ৰহৰী
শেহতীয়া খবৰ
টোকিও অলিম্পিক্সে নীরজ চোপড়ার কোচের পারফরম্যান্সে খুশি নয় অ্যাথলেটিক্স ফেডারেশন অফ ইন্ডিয়া (এএফআই)-ৰাজ্যত প্ৰদান কৰা হ’ল ২ কোটি ভেকচিনৰ ড’জ-ৰাজ্যত প্ৰদান কৰা হ’ল ২ কোটি ভেকচিনৰ ড’জ-মাজুলীৰ ভেকেলী চাপৰিত উদ্ধাৰএটা মৃতদেহ, মৃতদেহটো ডাঃ বিক্ৰমজিৎ বৰুৱাৰ বুলি সন্দেহ কৰা হৈছে-অসম সাহিত্য সভাৰ প্ৰাক্তন সভাপতি তথা বিশিষ্ট সাহিত্যিক ড০ লীলা গগৈৰ সহধৰ্মিনী চন্দ্ৰপ্ৰভা গগৈৰ দেহাৱসান-মেঘালয় (Meghalaya)ৰ কংথং গাওঁখনক শ্ৰেষ্ঠ পৰ্যটন গাঁও শ্ৰেণীত মনোনীত কৰা হৈছে-टोक्यो पैरालंपिक में कमाल दिखाने वाले खिलाड़ियों की प्रधानमंत्री नरेंद्र मोदी से मुलाकात-নিমাতীঘাটৰ পৰা ব্ৰহ্মপুত্ৰৰ বুকুৰে মাজুলী (Majuli)লৈ প্ৰথমবাৰৰ বাবে চলিল অত্যাধুনিক ৰো-পেক্স (Ro-Pax)জাহাজ-ট্ৰেক্ট্ৰৰ (Tractor) বিতৰণত বাধা মুখ্যমন্ত্ৰীৰ-NIRF-এ প্ৰকাশ কৰিলে দেশৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ শিক্ষানুষ্ঠানৰ তালিকা
Browsing Category

ৰাষ্ট্ৰীয়

खाने के तेल की कीमतों पर अंकुश के लिए केंद्रीय मंत्र‍िमंडल ने राष्ट्रीय मिशन शुरू…

खाने के तेल की कीमतों पर अंकुश के लिए केंद्रीय मंत्र‍िमंडल ने राष्ट्रीय मिशन शुरू करने पर मुहर लगा दी है. सरकार ने

স্বাধীনতা দিবসে  লালকেল্লা থেকে ভাষণে দেশবাসীকে শুভেচ্ছা জানালেন প্রধানমন্ত্রী…

স্বাধীনতা দিবসে লালকেল্লা থেকে ভাষণে দেশবাসীকে শুভেচ্ছা জানালেন প্রধানমন্ত্রী নরেন্দ্র মোদি। স্বাধীনতা

৭৫ তম স্বাধীনতা দিবস উদযাপনের আগে মোট ১,৩৮০ জন পুলিস সদস্যকে পদক দেওয়া হয়েছে

স্বরাষ্ট্র মন্ত্রণালয়ের (MHA)মতে, ৭৫ তম স্বাধীনতা দিবস উদযাপনের আগে মোট ১,৩৮০ জন পুলিস সদস্যকে পদক দেওয়া হয়েছে।