অসম আদিত্য - দেশ-জাতিৰ অতন্দ্ৰ প্ৰহৰী
শেহতীয়া খবৰ
Mamata Banerjee: আগামী ১৫ নভেম্বর থেকে রাজ্যে খুলে দেওয়া হবে স্কুল-টি–২০ বিশ্বকাপৰ হাইভল্টেজ খেলত পাকিস্তানৰ হাতত ধৰাশায়ী হোৱা দেখা গ'ল ভাৰতীয় দলক-শিৱসাগৰৰ ঐতিহাসিক শিৱদৌলত ভিৰ কৰিছে নেতা-পালিনেতাই-ভাৰত আৰু পাকিস্তানৰ মাজত অনুষ্ঠিত হ'বলগীয়া টি-২০ বিশ্বকাপ ২০২১ দেওবাৰে (IND vs PAK T20 World Cup 2021) অনুষ্ঠিত হ'ব-ৰে'ল পথৰ বৈদ্যুতিকীকৰণ কৰি অসমক আত্মনিৰ্ভৰ কৰাৰ বাবে মােদী চৰকাৰে গ্ৰহণ কৰা পদক্ষেপে আজি বাস্তৱ ৰূপ লাভ কৰিছে-কেন্দ্ৰীয় কেবিনেটে কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী আৰু পেঞ্চনাৰসকলৰ বাবে ৩ শতাংশ DA আৰু DR বৃদ্ধিত অনুমোদন জনাইছে-এবার শাহরুখ খানের (Shah Rukh Khan) বাড়িতে নারকোটিক্স কন্ট্রোল ব্যুরো (NCB)-ভাৰতে 'এক বিলিয়ন' টিকাকৰণৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ মাইলৰ খুঁটি অৰ্জন কৰিছে-গুৱাহাটী মহানগৰীত ৪৮ ঘণ্টাৰ বাবে বন্ধ থাকিব পেট্ৰ'ল পাম্প-আজি লক্ষ্মীপূজা

বজৰং পুনিয়াই পদকৰ ওচৰত কাক ধুলি দিলে

0

তাৰকা মল্লযোদ্ধা বজৰং পুনিয়াই টকিঅ’ অলিম্পিকত পদক জয়ৰ কাষ চাপিছে। তেওঁ কোৱাৰ্টাৰ ফাইনেলত ইৰানী মল্লযোদ্ধা মৰ্টেজা চেকা গিয়াচিক পৰাস্ত কৰিছিল। বজৰঙে এই জয়েৰে ছেমি ফাইনেলত প্ৰৱেশ কৰিছে আৰু পদকৰ পৰা এটা জয় দূৰত আছে ,

টকিঅ’ অলিম্পিক ইয়াৰ অন্তিম ষ্টপত আছে। আজি ক্ৰীড়াৰ এই মহাকুম্ভৰ ১৫ তম দিন। এই দিনটো ভাৰতৰ বাবে এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন হ’ব।

Leave A Reply

Your email address will not be published.