অসম আদিত্য - দেশ-জাতিৰ অতন্দ্ৰ প্ৰহৰী
শেহতীয়া খবৰ
পাকিস্তানৰ বিখ্যাত আনাৰকলি বজাৰ অঞ্চলত বোমা বিস্ফোৰণ-পদ্মশ্ৰী উদ্ধাৱ কুমাৰ ভৰালীৰ আত্মসমৰ্পণ-গণৰাজ্য দিৱস সমাগত, খাদী বৰ্ডৰ একাংশ কৰ্মচাৰী ব্যস্ত হৈ পৰিছে ৰাষ্ট্ৰীয় পতাকা সাজি উলিওৱাত-অসম চৰকাৰে কোভিড আক্ৰান্তৰ বাবে সংশোধিত গাইড লাইন জাৰি কৰিছে-অসম চৰকাৰে কোভিড আক্ৰান্তৰ বাবে সংশোধিত গাইড লাইন জাৰি কৰিছে-চীনে কৃত্ৰিম সূৰ্যৰ পিছত এতিয়া নকল চন্দ্ৰ (Artificial Moon) নিৰ্মাণ কৰিছে-বুজন সংখ্যক লোকক এতিয়া বিচাৰি ভেকচিন দিয়াটো হৈ পৰিছে স্বাস্থ্য বিভাগৰ কাৰণে ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান-বুজন সংখ্যক লোকক এতিয়া বিচাৰি ভেকচিন দিয়াটো হৈ পৰিছে স্বাস্থ্য বিভাগৰ কাৰণে ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান-দেশত কোৰোণাত আক্ৰান্তৰ সংখ্যা দিনক দিনে বৃদ্ধি পাইছে-নামনিৰ ৰে’ল যোগাযোগৰ ক্ষেত্ৰত আজি এক ঐতিহাসিক দিন

বিনোদ হাজৰিকাক মন্ত্ৰিত্ব প্ৰদানৰ দাবী

0

লাহোৱাল সমষ্টিকে ধৰি উজনি অসমৰ সকলো জিলাতে মন্ত্ৰিত্ব প্ৰদানৰ দাবী উত্থাপন কৰিলে লাহোৱাল বিজেপিয়ে৷ লাহোৱাল সমষ্টিত এইবাৰ বিজেপি প্ৰাৰ্থী বিনোদ হাজৰিকাক অধিক ভোটত জয়যুক্ত কৰাৰ বাবে লাহোৱাল মণ্ডলৰ সভাপতি সঞ্জয় হাজৰিকাকে ধৰি কেইবাগৰাকীও শীৰ্ষ নেতৃত্বই লাহোৱালবাসীক এক সংবাদমেলযোগে ধন্যবাদ জ্ঞাপন কৰে৷

Leave A Reply

Your email address will not be published.