অসম আদিত্য - দেশ-জাতিৰ অতন্দ্ৰ প্ৰহৰী
শেহতীয়া খবৰ
আজিৰে পৰা ৰাজ্যত চলিব কোভিড ভেকচিনৰ বিশেষ অভিযান-আজিৰে পৰা ৰাজ্যত চলিব কোভিড ভেকচিনৰ বিশেষ অভিযান-আজিৰে পৰা আৰম্ভ হ'ব যোৰহাট-মাজুলী সংযোগী (Jorhat-Majuli Bridge) দলংখনৰ নিৰ্মাণৰ কাম-BARTALAAP EPI 11th - PART 2-কোৰোণা ভাইৰাছৰ নতুন ভেৰিয়েণ্ট অমিক্ৰণ (Coronavirus Omicron)ক লৈ চিন্তিত হৈ পৰিছে ভাৰত চৰকাৰ-হিন্দুস্তান ইউনিলিভার লিমিটেড এবং আইটিসি লিমিটেডের সাবান এবং ডিটারজেন্ট পাউডার-সহ নির্দিষ্ট কয়েকটি প্রোডাক্টের দাম বাড়ানো হয়েছে-বিসিসিআই কোষাধ্যক্ষ অরুণ ধুমাল (Arun Dhumal) জানিয়ে দিলেন যে, পূর্ব নির্ধারিত সূচি অনুযায়ী খেলা হবে-ভাৰতলৈ আহিব ৰাছিয়াৰ ৰাষ্ট্ৰপতি ভ্লাদিমিৰ পুটিন-বিশ্বত আকৌ কোৰোণাৰ নতুন ভেৰিয়েণ্টৰ আতংক-প্রো কাবাডি লিগ সিজন -৮ আগামী ২২ শে ডিসেম্বর থেকে উদ্যান নগরী বেঙ্গালুরুতে শুরু হচ্ছে

আজি পুৱতি নিশা ডিব্ৰুগড়ৰ বানিপুৰ ৰে’ল গেটৰ সমীপত সংঘটিত এক পথ দুৰ্ঘটনাত দুজনলোক নিহত হয়।

0

আজি পুৱতি নিশা ডিব্ৰুগড়ৰ বানিপুৰ ৰে’ল গেটৰ সমীপত সংঘটিত এক পথ দুৰ্ঘটনাত দুজন লোক নিহত হয় ।ট্ৰাক আৰু বোলেৰ মুখামুখি সংঘৰ্ষৰ ফলত সংঘটিত হয় এই দুৰ্ঘটনা ।। দুয়োখন বাহন তিনিচুকীয়াৰ ফালৰ পৰা আহি আছিল। বোলেৰো গাড়ীখনৰ চালক প্ৰশান্ত হাজাৰিকা আৰু হেণ্ডিমেন দুদু সন্দিকৈ ঘটনাস্থলীতে মৃত্যু হোৱা বুলি কোৱা হৈছে।

Leave A Reply

Your email address will not be published.